KONST / Litografier / Färglitografi 12848057
nr 1284 8057
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Norrskär. Signerad, numrerad 13/38, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 37x45 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:23
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö